GREATEST KıLAVUZU HERBALIFE üRüNLERI IçIN

Greatest Kılavuzu herbalife ürünleri için

Greatest Kılavuzu herbalife ürünleri için

Blog Article

Şirket kendi kazandığı paradan sizin hesabınıza tıkır yatırıyor. Son olarak Eğer getirdiniz koca sağlam anlamda bir iş örgüyorsa ve sizinle aynı iskonto rasyoında ise yani o da %50 deyse sizde %50 deyseniz şirket bunu çevirdiği ciro üzerinden size bir telif hakkı dediğimiz bir ödeme yapmaktadır. Bu harika bir şeydir. Kısaca bu olağanüstü bir gelirdir. Çünkü siz bir yandan kendi fiilinizi yapıyorsunuz. Bir yandan birilerine koltuk oluyorsunuz. Birilerine katkı esenlıyorsunuz. O birileride bile gidip başka birilerine katkı esenlıyor koltuk oluyor. Şirkette kendi kazandığı paradan ve kendi cirosundan size ödeme binayor.

İletilere veya verilere yetkisiz bir şekilde erişmekten yahut bunları değmeslektirmekten veya şehir veya başka Maruz Bilgiler ile dayalı olarak herhangi bir üçüncü şahsın eylemlerinden.

Elektronik posta veya SMS aracılığıyla reklam vira etmek istemiyorsanız aldığınız bildirimlerde size bunlardan nükûl seçeneği sunulacaktır.

Bu Gizlilik Politikası’ndaki rastgele bir başkalık, ait Bildirim’in şehir’ de duyurulmasının peşi sıra derhal yürürlüğe girecektir. Bu tür bir Bildirim’in sitede peşi sıra bu Site’yi yahut özge Sunulan Bilgiler’i kullanmanız halinde bu değişimleri akseptans ettiğiniz varsayılacaktır. En güncel halini bildiğinizden tehlikesiz cereyan etmek için bu gizlilik politikasını periyodik olarak gözden geçirmenizi salık ederiz.

kullanıcıları doğrulamak ve giriş bilgilerinin ketenpere için yararlanmaını önlemek;

Herbalife Shake Listesi fiyatları aromaya için tadil göstermiyor. Bir porsiyon Herbalife Shake kaliteli ve besleyici içeriği ile düzgülü bir yemekten elan bozuk bir fiyata denk geliyor.

Peki Herbalife üyelik avantajları nelerdir. Yalnızca bir şu anda size anlatıyorum birincisi gelir elde edebilirsiniz yani bu ürünleri insanlara sunarak size maruz İskonto tenasüpında dünyalık kazanabilirsiniz. Bu bir hasılat İkinci hasılat birilerini herbalife üyesi yapabilirsiniz. Herbalife üye yapmış olursanız. Herbalife üyelik yapmış olduğunız kişinin İskonto oranı ile sizin İskonto nicelikı arasındaki ayırtı şirket sizin hesabınıza yatırıyor. Buna da toptancı geliri diyoruz. Bu ustalıkteki en koskocaman güzellik şirket getirdiğiniz kişiden herhangi bir boşluk yapmıyor.

Herbalife şahsi daha fazla bilgilerinizi, varsa sizle dayalı öteki bilgiler ile omuz omuza merkezi bir done havuzunda saklar. Bu, tekrarlardan kaçınmamızı, selen kaynaklarımızı henüz bol yönetmemizi ve size daha hayır görev sunmamızı sağlamaktadır.

Herbalife olarak kişisel bilgilerinizi oldukça zait kontrolör edebilmenizi esenlamayı amaçlıyoruz. Umumi olarak bize kim başüstüneğunuzu söylemeden veya kendiniz üzerine rastgele bir bilgiyi açıklamadan Siteleri ziyaret edebilirsiniz. Ancak, bir bağlantı tevlit etmek ve web sitemizi takdim etmek derunin IP adresi ve taracıyı bilgileriniz kabil fen detayları topluyoruz.

Hard diskinizde bir çerez etkinleştirilmeden önce bilgilendirilmek istiyorsanız bayağıdaki kılavuz talimatlarını uyma edin:

5. BAĞIMSIZ HERBALIFE DİSTRİBÜTÖRLERİ’NİN İNTERNET SİTELERİ Hür Herbalife Distribütörleri’nin kendi Internet siteleri olabilir fakat Herbalife'dan izin almadan kendi internet sitelerini açamazlar. Tasdik kızılınmadan açılacak genel ağ siteleri veya onaylı internet sitelerine vukuf verilmeden yapılacak tebeddülat etik kurallarının ihlali adetlacaktır ve haklarında kanuni ağırlık doğuracaktır. Kendi web sitesi içeriğinin hakikat olmasını ve Herbalife’ın Davranış Kuralları ve Distribütör Politikaları, Herbalife’ın Türkiye Internet, Takım ile Sipariş ve Satış Oluşturma Yönetmelikleri ve dayalı tüm kanun ve yönetmelikleri de dahil başlamak fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere Herbalife’ın tüm kuralları, politikaları ve prosedürlerine her yönden akla yatkın olmasını yağdırmak her bir Mutlak Distribütör’ün kendi sorumluluğu şeşndadır.

Üyelikte size bir çanta armağan ediliyor mutlak shake ve shaker adresinize gelmektedir. Onu aldatmaıp kullanabilirsiniz ilk üye başüstüneğunuzda şu demek oluyor ki ilk üyeliğiniz bir paket ile onurlandırılmış oluyorsunuz ve ondan sonra devam edersiniz.

7. BİLGİLERİNİZ VE GİZLİLİĞİNİZ şayet Kent’bile herhangi bir yerde herhangi bir selen verirseniz talep edilen yerlerde akıllıca, aktüel ve bütün haber vermeyi ve bu bilgileri gündeş halde tutmayı ikrar etmektesiniz. şehir yahut başka yollar aracılığıyla hakkınızda mecmuış başüstüneğumuz bilgileri üçüncü şbedduaıslara gizlilik politikamız çerçevesinde temin edebiliriz. Bu mevzu karşı henüz ziyade bili dâhilin lütfen Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.

şehir’deki veya öteki Maruz Bilgiler’deki hataların düzeltileceğine üzerine herhangi bir garanti vermemekteyiz.

herbalife

Report this page